१ बैशाख २०८१, शनिबार

शैझिक सामग्री को प्रदर्शनी र साँस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न

exbitionदेवानन्द ठाकुर, कपिलवस्तु ,

कपिलवस्तु को पश्चिमी क्षेत्रमा रहेको गणेशपुर स्रोत केन्द्रमा शैझिक सामग्री को प्रदर्शनी र साँस्कृतिक कार्यक्रम स्रोतब्यक्ति अर्जुन प्रसाद लोहार को सँयोजक मा सम्पन्न।

जसमा सभाध्यक्ष गणेशपुर स्रोतकेन्द्र का अध्यक्ष रघुनाथ कुर्मी प्रमुख अतिथी क .ब .जिल्ला को स. जि .शि. सुर्य प्रसाद भुसाल बिशिष्ट अतिथी बि. नि. रेश्मी राज अर्याल अतिथीहरू स्रोतब्यक्ति सीताराम सिह, स्रोतब्यक्ति बनारसी लाल गुप्ता, स्रोतब्यक्ति हरी राम गुप्ता ,स्रोतब्यक्ति खेमराज पौडेल सुरेन्द्रराज मिश्र लगायत बिभिन्न बिद्यालयहरू बाट शिक्षक र बिद्यार्थीहरूको उपास्थिति रहेको थियो। बिद्यालयहरूले गरेको शैक्षिक सामग्रीहरू को प्रदर्शनी र साँस्कृतिक कार्यक्रम मा प्रदर्शनी तिर वालविकास मा प्रथम दुर्गा वालविकास केन्द्र शिवानगर ,दितीय बालज्योति वालविकास केन्द्र बिसुनपुर , तृतीय हरिबोध वालविकास प्रेमनगर र सन्तवाना राष्टिय वालविकास हृदयनगर अधारभूत तिर प्रथम देबी पीठ शिवानगर ,दितीय थरौली नि मा गुगौली, तृतीय जनजागृति नि मा लोहरौला र सन्तवाना बालज्योति बिसुनपुर। मा. बि. तिर प्रथम लौटन राम द्रोपदी मा बि गणेशपुर ,दितीय जनचेतना सा मा बि लक्ष्मणपुर ,तृतीय भुवनेश्वरी उ मा बिजगदीशपुर ,सन्तवाना नेत्र ज्योति भएको छ भने साँस्कृतिक कार्यक्रम तिर अधारभूत मा प्रथम भुवनेश्वरी उ मा बि ,दितीय जन जागृति लोहरौला ,तृतीय हरिबोध प्रेमनगर र सन्तवाना नेपाल भिजन। मा बि तिर प्रथम लौटन राम द्रोपदी मा बि गणेशपुर दितीय भुवनेश्वरी उ मा बि ,तृतीय जनचेतना सा मा बि लक्ष्मणपुर र सन्तवाना बालज्योति बिसुनपुर भएको छ

धेरै कमेन्ट गरिएका