२० फाल्गुन २०८०, आईतवार

भ्रस्टाचारी लाई जनताले पाठ सिकाएका हुन – मोदी

मध्यप्रदेश, राजस्थान र छत्तीसगढमा विजयी भएपछि भारतिय जनता पार्टी खुसी भएको यससँगै पार्टीले २०२४ को लोकसभा चुनावको सन्दर्भमा नयाँ बाटो पाएको छ । जनताले बैमान , भ्रस्टाचारी बाहिर भगाएको बताएका छन । यसको विशेषताभारतिय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको सम्बोधनमा पनि देखियो । बीजेपी मुख्यालयमा, पीएम मोदीले भने कि केहि मानिसहरूले भनिरहेका छन् कि आजको ह्याट्रिकले 2024 को ह्याट्रिकको ग्यारेन्टी गरेको छ। आजको जनादेशले भ्रष्टाचार, तुष्टीकरण र नातावादमा देशभित्र शून्य सहनशीलताको सिर्जना भइरहेको पनि प्रमाणित गरेको छ ।

उनले यो चुनावी नतिजाको प्रतिध्वनि म.प्र., राजस्थान र छत्तीसगढमा मात्र सीमित नभई यो नतिजाको प्रतिध्वनि धेरै टाढा जाने बताए । यी परिणामहरूको प्रतिध्वनि विश्वभर सुनिनेछ। विश्वको विश्वासलाई अझ बलियो बनाउनेछ। यसले विश्वभरका लगानीकर्ताहरूलाई नयाँ विश्वास पनि दिनेछ।

सुशासनको राजनीतिको नयाँ मोडल
आफ्नो सम्बोधनमा पीएम मोदीले भने, “स्वतन्त्रताको स्वर्णिम कालमा लिइएको विकसित भारतको संकल्पलाई जनसमर्थन प्राप्त भइरहेको छ। भारतका जनताले पूर्ण बहुमतका लागि सोचेर मतदान गरिरहेका छन्। भाजपाले सेवा र भलाईको राजनीति अपनाएको छ। सुशासनको नयाँ मोडल देशसामु ल्याएको छ ।”

( india) गठबन्धनमाथि प्रधानमन्त्री मोदीको हमला
प्रधानमन्त्री मोदीले भने, ‘देशका जनताले स्पष्ट सन्देश दिएका छन् । भ्रष्टाचारीलाई विभिन्न तर्क-वितर्क दिएर ढाकछोप दिने, अनुसन्धान निकायलाई बदनाम गर्न दिनरात व्यस्त हुने यस्ता व्यक्तिले भ्रष्टाचारविरुद्धको लडाइमा जनताको पनि समर्थन रहेको बुझ्नुपर्छ ।

धेरै कमेन्ट गरिएका

ताजा उपडेट