८ असार २०८१, शुक्रबार

आपसी मेलमिलाप र कला साँस्कृतीको संरक्षण गर्न सडक खान महोत्सव तथा सास्कृतिक कार्यक्रम

सनिउल्ला धोबी,कपिलवस्तु वैशाख २२

कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा अगामी जेठ १ गते सडक खाना महोत्सव तथा विविध साँस्कृतीक कार्यक्रम हुने भएको छ । आपसी मेलमिलाप राखौ, सद्भाव बढाऔँ, कला साँस्कृतीकाृ संरक्षण गदैँ सडकमा खाऔँ, सडकमा नै रमाऔँ भन्ने उदेश्यले कार्यक्रमको अयोजना गरीएको हो । विगत लामो समय देखी कला, साँस्कृती संरक्षण गर्दै आएको छमछमी कल्ला केन्द्रको अयोजनामा सडक खाना महोत्सव तथा विविध साँस्कृतीक कार्यक्रम गर्न लागीएको छमछमीका व्यवास्थपक सुमन पौडेलले जानकारी दिनु भयो । सो कार्यक्रममा राष्ट्रिय तथा स्थानिय कलाकारहरुको समेत वेजोड प्रस्तुती रहने छ । सडक महोत्सवमा स्थानिय परिकारको समेत स्टल रहने छ । सडक खाना महोत्सव तथा विविध साँस्कृतीक कार्यक्रममा आधुनिक तथा पप गायक कमल खत्री, आधुनिक तथा थारु गयक श्री निवास चौधरी, आधुनिक गायक दिपक भण्डारी, लोक गायक सन्दीप न्यौपाने, विधन कार्की,शुशिला विश्वकर्मा, लक्ष्मी रेग्मी, किरण खडका, शिव खनाल लगायत कलाकारहरुले मन्च तताउने बताइएको छ । साथै सो कार्यक्रममा नायक तथा मोडल सिर्जन पोखरेल, श्शयाम कुमार मिश्राको पनि प्रस्तुती रहने बता छमछमी कला केन्द्रले जााएको छ । कार्यक्रम चन्द्रौटामा रहेको पन्चकञ्या कम्पलेक्सको ग्राउण्डमा हुने अयोजक सस्थाले जानएको छ । सडक महोत्सव जेठ १ गते सोमबार अपरन्ह् ४ बजे सुरु भई राती ११ बजे सम्म सञ्चालन हुनेछ ।

धेरै कमेन्ट गरिएका

ताजा उपडेट